Pārlekt uz galveno saturu
 

Investīciju eksperti Latvijas lauksaimniecībā

 

Jaunumi

25.10.2019

24.oktobrī Saeima Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (F

25.10.2019

Latvijā nodotā svaigpiena apmērs šogad deviņos mēnešos pieaudzis par

 

Lauksaimniecības īpašumi

Mēs esam viens no Latvijas vadošajiem nekustamā īpašuma mākleriem, piedāvājot uzticamu un strukturētu informāciju par lauksaimniecības īpašumiem, kādi pieejami tirgū, kā arī nodrošinot caurskatāmu, profesionālu un uzticamu atbalstu lauksaimniecības nekustamo īpašumu, tai skaitā, strādājošu lauksaimniecības uzņēmumu  iegādē, nomā un pārdošanā. Mūsu darbinieki nodrošina augsta līmeņa ekspertīzi, veicot īpašumu rūpīgu izpēti, pievēršot uzmanību investīciju objekta juridiskajam, nodokļu un tehniskajam statusam. Gadu gaitā esam izveidojuši visaptverošu un uzticamu pakalpojumu klāstu, vienmēr ievērojot klienta intereses un investīciju drošību.

Uzzini vairāk

Investīcijas & Attīstība

ActusQ pieredze nodrošina stratēģisku un praktisku atbalstu lauksaimniecības investīciju iniciatīvu attīstīšanā Latvijā, piedāvājot visaptverošo stratēģisko projektu plānošanu un ieviešanu, kā arī konsultācijas un dažādu praktisku procesu pārraudzību. Mums ir dziļas zināšanas par tirgus apstākļiem un noteikumiem, jo esam izveidojuši efektīvu sadarbību gan ar valsts un pašvaldības iestādēm, gan uzņēmējiem. Palīdzam piesaistīt Eiropas Savienības un valsts finansējumu, un sniedzam atbalstu vides, celtniecības u.c. veida atļauju saņemšanā, projektu sekmīgai realizācijai. Mūsu mērķis ir apvienot pasaules labākās zināšanas par lauksaimniecības biznesu, integrējot vietējos risinājumus un resursus, lai palielinātu investoru un valsts ilgtermiņa uzņēmējdarbības sniegumu un efektivitāti lauksaimniecībā.

Uzzini vairāk

 
 

Grāmatvedība & Finanses

Mēs piedāvājam izsmeļošu situācijas priekšizpēti, ietverot budžeta plānošanu, pirms investīciju projekta uzsākšanas un īstenošanas. Tāpat ActusQ sniedz konsultācijas par uzņēmuma ilgtermiņa finanšu pārvaldību, sākot ar lieliem stratēģiskiem jautājumiem par finansējuma piesaisti līdz pat vissīkākajām detaļām, lai klients var būt drošs par ieguldīto naudas līdzekļu atdevi un vērtību. Nodrošinām augstas kvalitātes grāmatvedības pakalpojumus, atbilstoši valsts un starptautiskajiem standartiem, vienmēr saskaņojot klienta biznesa specifiku ar likumdošanas prasībām.

Uzzini vairāk

Likumi & Nodokļi

Spēja piedāvāt spēcīgu juridisku atbalstu ir viena no mūsu galvenajām priekšrocībām. Saviem klientiem piedāvājam virkni personalizētus juridiskus un nodokļu pakalpojumus, lai aizsargātu klienta biznesa intereses visos līmeņos. Mūsu juristi piedāvā plašu klāstu juridisku konsultāciju, tai skaitā, komerclietās, civillietās un administratīvajās lietās, piemēram, nekustamā īpašuma darījumos un to strukturēšanā vai veicot juridisko izpēti par potenciāliem pirkuma objektiem. Tāpat esam zinoši uzņēmuma un iedzīvotāju ienākuma nodokļa plānošanā, Darba likumā, banku finansējuma jautājumos, parādu iekasēšanā, alternatīvi strīdu risināšanas paņēmienos, kā arī klientu interešu pārstāvēšanā attiecībās ar administratīvām iestādēm un tiesām.

Uzzini vairāk

 
 

Ekspertīze & Pieredze

Mēs esam tirgū atzīts un pamanīts biznesa un vadības konsultāciju uzņēmums ar uzsvaru uz lauksaimniecības investīciju attīstību Latvijā. Mūsu uzņēmuma stiprā puse ir mērķtiecīga „vienas pieturas” pieeja konsultāciju sniegšanā par lauksaimniecības investīciju procesu attīstību, nodrošinot, ka labākās zināšanas un prasmes, ko spējam sniegt, ir atbilstošas vietējiem noteikumiem un likumiem. Mēs apvienojam spēcīgu ekspertīzi un pieredzi juridiskos, nodokļu, grāmatvedības un finanšu jautājumos, vienmēr nodrošinot biznesa attīstīšanas un pārvaldīšanas pieeju, piemērotu vietējiem apstākļiem. Lepojamies ar to, ka gan vietējie, gan ārvalstu investori, gan pārvaldes iestādes atpazīst mūs kā uzticamu, atbildīgu un profesionālu partneri.

 

Sazinies ar mums